האם האייפון SE החדש באמת בעל סוללה חזקה?

Header Ads

בדיקת הסוללה החזקה של אייפון SE הושלמה:בדיקת הסוללה של אייפון SE הושלמה: המספרים האלה שתרצו כאן מוחצים את ההייפ שיש סביב הטלפון. אייפון SE  מגיע עם סוללה זעירה להפליא לטלפון בשנת 2020: הוא כולל את יכולת הסוללה בדיוק כמו ה- iPhone 8 במהירות 1,821mAh (רק שהטלפון הזה משתמש במחברים שונים כך שתאי הסוללה אינם ניתנים להחלפה).

אפל ידועה איך להפוך את ה- iOS שלה לטוב יותר בצורה טובה במיוחד, ולכן היינו סקרנים לראות אם החברה הצליחה לעשות איזשהו נס ולהעניק למשתמשים חיי סוללה טובים עם סוללה כה קטנה באייפון הזה.

כדי לגלות, העברנו את האייפון SE במבחן ניקוז הסוללה השלם שלנו, המורכב משלושה רכיבים: ראשית, אנו בודקים את חיי הסוללה בגלישה, ואז הזרמת וידיאו של YouTube, ולבסוף, אנו בודקים כמה זמן יימשך הטלפון עם משחקי תלת מימד.


ראשית, נתחיל במבחן הגלישה שלנו. זה הקל ביותר מבין הבדיקות שלנו, זה לא שם עומס גדול על המעבד ורוב הטלפונים מסוגלים למשוך יותר מעשר שעות בבדיקה זו. תוצאת ה- iPhone SE כאן היא מתחת לממוצע: אנו משווים אותה ביחס לכמה טלפונים פופולריים שאינם עולים הון ורובם מחזיקים מעמד משמעותית יותר מאשר ה- SE החדש.

הדברים באמת מתחילים לעשות תפנית לרעה ברגע שאתה מתחיל לעשות משהו רק קצת יותר תובעני באייפון SE. הפעלת סרטונים ביוטיוב הרסה לחלוטין את הסוללה תוך זמן קצר, וראינו את הסוללה מתנקזת בקצב של 1% כל שלוש דקות או אפילו יותר מהר. בסופו של יום, בהפעלת סרטוני יוטיוב, האייפון SE מצליח להחזיק רק 4 שעות ו -45 דקות, הציון הגרוע ביותר של טלפון כלשהו בשנים האחרונות.

לשם השוואה, ה- Pixel של גוגל 3a נמשך 6 שעות ו -30 דקות במבחן זה, האייפון 11 נמשך 7 שעות ו -13 דקות, בעוד ש- Galaxy S10e הקומפקטי של השנה שעברה הרג לחלוטין אותו במבחן זה עם חיי סוללה של 7 שעות ו -50 דקות, כמעט להכפיל את ה- iPhone SE.

זו אכזבה עצומה עבור מוצר בסך 400 דולר של אפל: צפייה בסרטונים זה משהו שכל כך הרבה אנשים אוהבים לעשות על בסיס יומי, ולמרבה הצער, סוללת ה- iPhone SE פשוט לא מצליחה לעמוד בקצב.

לבסוף, אנו פונים גם למבחן המשחקים התלת מימדי שלנו בו אנו משחקים משחק המסתמך על ה- GPU כדי ליצור סביבה יפה. אלה משחקים כמו PubG, Call of Duty, Minecraft וכדומה. קחו בחשבון שאנחנו לא משחקים את המשחקים האלה בהגדרות המקסימליות, אלא במקום זאת בכמה מהנמוכים יותר כדי להבטיח התאמה לטלפונים רבים. שוב, התוצאה הייתה אסון: הטלפון אפילו לא הצליח להימשך 5 שעות במבחן זה.

בסופו של יום חיי הסוללה של אייפון דק הם ללא ספק האכזבה הגדולה ביותר בטלפון החמוד והקומפקטי הזה, עם עיצוב מהעבר ומעבד מהעתיד.

מניסיוננו, כדאי פשוט להשתמש בטלפון בצורה מתונה לאורך היום רק כדי לבדוק מיילים, מדיה חברתית, טקסט וכדומה, זה יהיה בסדר. אבל אם אתם רוצים לצפות בסרטונים או לשחק במשחקים, תדעו שהסוללה הולכת להתרוקן באופן משוגע ותמהרו לשקע החשמל הקרוב ביותר. נראה כי כל כוחו של שבב Apple A13 הוא גדול והכל, אך ברגע שאותן ליבות גדולות מתחילות לרוץ, הסוללה מתחילה להיעלם.

אפל הייתה צריכה לשקול להשתמש בסוללה גדולה יותר והשורה התחתונה היא שבגלל חיי הסוללה הירודה, קשה להמליץ ​​על האייפון SE לציבור אוהב האייפונים.


חדש יותר ישן יותר

Random Posts